Оқу бағдарламалары бойынша пререквизиттер бағдарламалары

Құрметті талапкер!

Докторантураға өз оқу бағдарламасына сай емес бағыттағы мамандыққа  түсу барысында докторантураның  білім беру бағдарламасын толық меңгеру  үшін  алдыңғы білім деңгейі маңызды, сондықтан  мамандақтың негізгі алғышарты пәндер бойынша  білімін толықтырып, емтихан тапсыру негізгі шарт болып табылады. Талапкер білімін өздігінен толықтыра алады және докторантураға қабылдау емтиханынан кейін мамандықтың негізгі  пәндері бойынша ақылы емтихан тапсырады. Докторантура оқу бағдарламалары бойынша бағдарламаларын даярлайтын кафедралар әзірлейді.

Сайттың осы бетінде Сіздің назарыңызға А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің докторантура оқу бағдарламалары бойынша пререквизиттер бағдарламалары ұсынылады.

Емтихандарын жақсы тапсыруыңызды және дұрыс дайындалуыңызға тілектеспіз!

6D060700 - Биология жүктеу