«1С: Мансап Күні»

Бағдарламалық қамтамасыз ету кафедрасы «КАС-Консалтинг» фирмасы мен бірге 15 қарашада «1С: Мансап Күні» өткізді. Фирманың жетекші менеджерлері студенттерге есеп және автоматтандыру басқару саласындағы жұмыс не екеннің, жас мамандарға арналған арнайы бағдарламалар,    және мансапқа жету мүмкіншіліктер туралы айтты. Сонымен бірге көніл бөлген студенттерді сынақ мерзімін және өндірістік тәжірибесін  өткізуге шақырылды. Кейін «КАС-Консалтинг» фирмасының бағдарламашысы Виталий Давыдов мобильдік қосымшаларын 1:С Предприятие 8.3 платформасында   өңдеуінің мастер-класс өткізді, соған қарағанда келешек бағдарламашыларды қатты қызықтырды.

1С: Мансап күндері  – ол ақпараттық технологиялар факультетінің студентеріне  жұмыс беруге,  стажировкалар  бойынша,  өндірістік және диплом алдындағы тәжірибелерден өтуге байланысты ұсыныстар алудың  ең тамаша мүмкіндіктері  ғана емес және осы саладағы білікті мамандардан жаңа технологиялар туралы пайдалы ақпараттар білуге болады.