Қысқы студенттік универсиада

2014 жылғы 2-7 наурыз аралығында Қостанай қаласында А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті мен Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындары арасындағы V-ші қысқы универсиадасы өтеді.

Алғашқы универсиада Алматы қаласында, екінші - Шучинскде, үшінші –Риддерде, төртінші – Петропавл қаласында өтті.

Жарысқа  еліміздің түкпір-түкпірінен келетін ЖОО-ның 1000-нан астам спортшылары қатысқалы отыр. Жарыс 7 спорт түрінен (шаңғы, президенттік көп сайыс, қысқы бағдарлау, футзал, пауэрлифтинг, армрестлинг және гір тасы спорты) өтеді.

Универсиаданың ашылу салтанаты Қостанай қаласындағы Спорт сарайында 2014 жылғы 3 наурыз күні сағат 17:00-де болады. Салтанатты ашылуға облыс әкімі Н. Сәдуақасов, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің өкілі, елімізге белгілі спорт майталмандары, ардагерлер және жарыстың құрметті қонақтары қатысады.

Универсиаданың жабылуы 2014 жылғы 7 наурыз күні сағат 17:00-де

А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің акт залында өтеді.

А. Байтұрсынов ҚМУ-дің

баспасөз қызметі