«Бухгалтерлік есеп және аудит» мамандығының кәсіптік бағдар беру жұмысы

21 сәірде экономика факультетінің деканы Н. Кабдрахметов  «Бухгалтерлік есеп аудит» кафедрасының менгерушісімен бірге «Сарыкол агробизнес және құқық» колледжіне «Есеп және аудит» мамандығы бойынша оқитын оқушылар арасында  (Б-31 топ) кәсіптік бағдар беру жұмысымен барып келді.

Түлектер қызығушылықпен университет бойынша  ақпаратты, даыйндау бағыттар  және әр мамандықтың артықшылығын, оның ішінде «Есеп және аудит» мамандығың талқылады.

Колледждің директоры Асанова Б.Б. алдағы уақытта «Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасымен бүгінгі күнде өте манызды  бухгалтерлік  және салықтық есепті қолдайтын  «1С Бухгалтерия 8.2» бағдарлама оқыту жөнінде ынтымақтастық ұсыныс білдірді.

Кездесуде Сарыкол ауданындағы «Арыстан ПК» («Иволга Холдинг» ЖШС), «Аманжол-Акро»,  ЖШС-тардің бухгалтерлері қатынасты, олар « ҚР –ң кәсіби  бухгалтер» бағдарламасы оқыту бойынша  қызығушылық танытты.