ҚР ҰҚК органдарының ардагерлерімен кездесу өтті

2014 жылдың 15 мамыр күні университетіміздің конференц-залында профессорлар-оқытушылар, қызметкерлер мен студенттердің ҚР Ұлттық қауіпсіздік органдарының ардагерлерімен кездесуі өтті. Қазақстан Республикасының Президенті- Ел Көшбасшысы Н.Ә.Назарбаевтың  жолдауы «Қазақстан - 2050» Стратегиясы Жаңа саяси бағыты түсіндірілді.

Сөз сөйлегендер:

1. ҚР ҰҚК отставкадағы Генерал-майор  Айжулов  Турсун  Габиденович –  «Қазақстан - 2050» Стратегиясы  және ұлттық қауіпсіздік» баянадамасы;
  2. ҚР ҰҚК отставкадағы Генерал-майор  Махамбет  Мустафа  Канапьянович –«Жастар арасында терроризм мен діни экстремизмді алдын алу және сақтандыру» баянадамасы;
  3. ҚР ҰҚК отставкадағы Полковник  Бекмухамедов  Газиз Мухамбеткалиевич –«Қазақстандық патриотизм – ұлтаралық және конфессияаралық ынтымақтастықтың негізі» баянадамасы;
  4. ҚР ҰҚК  отставкадағы Генерал-майор Дауенов  Михаил  Юсупович –«Қоғамда құқықбұзушылыққа нөлдік шыдамдылықтың қалыптасуы жөнінде» баянадамасы.

Кездесу өте қызықты форматта өтті, толғандыратын сұрақтар қойылып, толық жауаптар алынды.