Профессор-оқытушылар құрамының бос орнына конкурс өткізу туралы ХАБАРЛАНДЫРУ 2014 ж. шілде-тамыз

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті профессор-оқытушылар құрамының төмендегі орындарына конкурс жариялайды:

1. Кафедра меңгерушілері:

• Басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы - 1

• Бухгалтерлік есеп және аудит - 1

• Қылмыстық құқық және іс жүргізу - 1

• Шет тілдер - 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейінгі) білім, ғылыми дәреже, және педагогикалық қызметте немесе жетекші қызметінде кем дегенде 5 жыл жұмыс өтілі.

2. Кафедра профессорлары:

• Басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы – 1

• Биология және химия - 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейінгі)  білім, ғылыми дәреже, «профессор» ғылыми атағы және ғылыми-педагогикалық қызметте кем дегенде 5 жыл жұмыс өтілі.

3. Кафедра доценттері:

• Биология және химия – 1

• Бухгалтерлік есеп және аудит – 1

• Қылмыстық құқық және іс жүргізу – 3

• Басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы – 1

• Журналистика және коммуникациялық менеджмент – 1

• Шет тілдер – 2

• Практикалық лингвистика - 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейінгі)  білім, ғылыми дәреже, ғылыми атақ, ғылыми-педагогикалық қызметте кем дегенде - 5 жыл жұмыс өтілі.

4. Кафедра аға оқытушылары:

• Экология – 1

• Басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы – 6

• Биология және химия - 1

• Мал шаруашылық өнімдерін өндіру технологиясы – 1

• Азаматтық құқық және іс жүргізу – 1 (қазақ тілі білімімен)

• Қылмыстық құқық және іс жүргізу – 3 (1 қазақ тілі білімімен)

• Шет тілдер - 2

• Практикалық лингвистика - 1

• Журналистика және коммуникациялық менеджмент – 3

• Философия - 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейінгі) білім немесе магистрдің академиялық дәрежесі; ғылыми-педагогикалық қызметте кем дегенде - 3 жыл жұмыс өтілі, соның ішінде оқытушы қызметінде  -  кем дегенде 1 жыл немесе мамандығы бойынша кем дегенде 2 жыл практикалық жұмыс өтілі.

5. Кафедра оқытушылары

• Басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы – 2

• Азаматтық құқық және іс жүргізу – 1 (қазақ тілі білімімен)

Біліктілік талаптары: 3 жылдан кем емес мамандығы бойынша жұмыс отілімен жоғары (немесе жөғары орнынан кейінгі) кәсіби білім және/немесе магистрдің академиялық дәрежесі.

Конкурс жоғарғы оқу орындарының профессор-оқытушылар құрамы мен ғылыми қызметкерлерінің лауазымдарын конкурстық орналастыру ережелеріне сәйкес өткізіледі.

Конкурсқа қажетті құжаттар аталған хабарландыру бұқаралық ақпарат құралдарында жарық көрген күннен бастап бір ай мерзім ішінде мына мекенжайға тапсырылуы керек: Қостанай қ, Байтұрсынов көшесі, 47, кадрлық қызмет. Анықтама телефоны: 8-7142-51-11-65, 8-7142-39-06-11, 8-7142-39-06-11.