"Қазақстан Республикасының Мамандандырылған бухгалтерлері"

«Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасы   "Қазақстан Республикасының Мамандандырылған бухгалтерлері" бағдарламасы  курсы  бойынша  23  қыркүйекте  2014  жылы сертификаттарды берудің кезекті марапаттауын өткізді. Сертификаттар бухгалтерлік есеп, аудит, салық салу саласындағы Қостанай облысындағы колледждердің бас бухгалтерлеріне - 30 маманға берілді.

Марапатталғандарды Қостанай облысының әкімшілігің білім басқармысының қаржы және бюджет жоспарлау бөлімінің жетекшісі – Туртқараева Әлия Кусмановна құттықтады.

«Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасы,  топтар  қалыптасуы бойынша осындай мамандық  арттыру курстарын бухгалтерлік есеп және аудиттің теория мен тәжірибе саласындағы жоғары дәрежедегі мамандарын шақырып өткізеді.

Оқу жылының басынан бері кафедрада «Азаматтық құқық», «Салық және салық салу», және «Бухгалтерлік есеп ХҚЕС - сәйкес» бойынша семинарлар өткізілді. Қазақстан Республикасының кәсіби бухгалтерлері шығарылды.