«Битва умов ЭФ - 2014» интеллектуалдық ойыны

2014 жылдың 17  қазанында №2 ғимараттың 103 дәрісханасында Экономикалық факультеттің «Спарта» интеллектуалдық клубымен ұйымдастырылған «Битва умов ЭФ - 2014» интеллектуалдық ойыны өтті. Ойын А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ 75-жылдығына арналды. Дәстүр бойынша ойынға экономикалық факультет мамандықтарының 1 курс студенттерінен құралған топтар қатысты. Қызу тартыс нәтижесінде бухгалтерлік есеп және аудит құжырасының «Планы на осень» тобы жеңіске жетті және білім нышаны -«Үкі» мүсіншесінің иегері болды.

Ойынның барлық қатысушыларына белсенді ат салысқандары үшін мақтау қағаздары табыс етілді, ал «Битва умов ЭФ - 2014» ойынының үздік ойыншысы болып 5В050800-Есеп және аудит мамандығының 1 курс студенті Андросова Карина аталды.