«Атамекен Startup» бизнес-идеялар байқауы

2014 жылдың 3-5 қазан аралығында Қостанай қаласында өткізілген «Атамекен Startup» бизнес-идеялар байқауының ақтық кезеңіне жолдама алған «Ученики Скрябина» (Ветеринарлық және мал шаруашылық технологиясы факультеті), «Три богатыря» (Экономикалық факультет) және «Казахстанмурагеры» (Агро-биологиялық факультет) командаларын.

Құттықтаймыз!!!

Болашақта шығармашылық табыс пен жаңа ғылыми идеялар тілейміз!!!

«Атамекен Startup» бизнес-идеялар байқауының финалистері.

«Ученики Скрябина» командасы – жобаның тақырыбы «Қан сорғыш жәндіктер мен кенелерден жануарлар мен адамдарды қорғау құралы»

Ғылыми жетекші – М.Ж. Аубакиров, в.ғ.к., «Ветеринарлық медицина» кафедрасының аға оқытушысы, ВжМШТФ.

1. А.Г. Жабыкпаева– в.ғ.м., «Ветеринарлық медицина» кафедрасы,    ВжМШТФ.
  2. Е.Н. Еренко – магистрант, «Ветеринарлық медицина» кафедрасы, ВжМШТФ.
  3. Д.А. Сексенбаева – магистрант, «Ветеринарлық медицина» кафедрасы, ВжМШТФ.
  4. С. Исмаилова – «Ветеринарлық санитария» мамандығының 4 курс студенті, ВжМШТФ.

«Три богатыря» командасы – жобаның тақырыбы «Сыртқы қабатты оқшаулау»

Ғылыми жетекші – Г.В. Панина - басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасының аға оқытушысы.

1. А. Емельянова – «Маркетинг» мамандығыынң 3 курс студенті, ЭФ.
  2. М. Радько – «Маркетинг» мамандығыынң 3 курс студенті, ЭФ.
  3. Л. Худайбергенова – «Маркетинг» мамандығыынң 3 курс студенті, ЭФ.

«Казахстанмурагеры» командасы – жобаның тақырыбы «Балықтардың құнды түрлерін өсіру»

Ғылыми жетекші – О.И. САлатова – б.ғ.к., экология кафедрасының аға оқытушысы, АБФ.

1. Е. Синюхин – магистрант, «Геоэкология және табиғатты пайдалануды басқару» мамандығы.
  2. Ж. Канапьянова – «Экология мамандығының 3 курс студенті, АБФ.
  3. Т. Камышев – «Вет.санитраия» мамандығының 3 курс студенті, ВжМШТФ.
  4. А. След – «Вет.санитраия» мамандығының 3 курс студенті, ВжМШТФ.

Ветеринарлық санитария кафедрасының доценті, в.ғ.к. Рауза Какеновна Туякова мен техникалық сервис кафедрасының доценті, т.ғ.к. Такабай Исинтаевич Исинтаевке Т. Камышев, А. След студенттерін дайындағандары үшін және «Атамекен Startup» бизнес-идеялар байқауының бірінші кезеңіне қатысқандары үшін алғыс білдіреміз.

Ғылым және жоғары оқу орнынан кейінгі білім басқармасы.