Atameken StarTup – бизнес-идея сайысының ғылыми жетекшілері мен және финалистерін құттықтаймыз!

Atameken StarTup – бизнес-идея сайысының

ғылыми жетекшілері мен және финалистерін құттықтаймыз!!!

2014 жылы қыркүйек айында Астана қаласында Атамекен Стартап  байқауына өтті. Байқауға 100 бизнес-жоба ұсынылды. «Әлеуметтік жоба» номинациясында Инженерлік-техникалық факультетінің «Физика» мамандығының 2 курс студенті Ускина Аягоз «Лингвист ОнЛайн» атты жобасымен  мәртебелі 4 орынға ие болды.

Ғылыми жетекшісі - Поезжалов Владимир Михайлович, электроэнергетики және физика, кафедрасының доценті, ф-м.ғ.к.,  А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің профессоры.

2014 жылы қыркүйек айында Қостанай қаласында өткен Атамекен Стартап  байқауы «ЭКОКОНДИЦИОНЕР» командасы Инженерлік-техникалық факультеттің «Физика» мамандығың 3 курс студенті Святокум Святослав, «Физика» мамандығың 3 курс студенті Жусупов Канат, «Физика» мамандығың 2 курс студенті «ЭКОКОНДИЦИОНЕР» жобасымен финалға шықты.

Ғылыми жетекшісі - Поезжалов Владимир Михайлович, электроэнергетики және физика, кафедрасының доценті, ф-м.ғ.к.,  А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің профессоры.

А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің Ақпараттық технологиялар факультеті «Есептеуші техника және бағдарламалық қамтамасыз ету» мандығының  1 курс магистранті Рыспаева Марья "CRM для мед учреждений" бизнес-жобасымен Қостанай қаласында 2014 жылы  қыркүйек айында  өткен Атамекен Стартап  байқауының   финалына шығуымен құттықтаймыз.

Ғылыми жетекшісі - Рыспаев Куаныш Сабиржанұлы, КИнЭУ-нің аға оқытусышы.

Болашақта шығармашылық табыс пен жаңа ғылыми идеялар тілейміз!!!

Ғылым және жоғары оқу орнынан кейінгі білім басқармасы