Шанхай ынтымақтастық ұйымының қатысуымен Жастар инновациялық форумы

Уфа қаласында шетелдік делегация Шанхай ынтымақтастық ұйымының қатысуымен Жастар инновациялық форумы өтті. Біздің университеттің ғалымдары т.ғ.к, доцент Тақабай Исинтайұлы Исинтаев және в.ғ.к. доцент Раузы Какенқызы Тұяқованың жетекшілігімен біздің университеттің «Молодые ученые-сельскому хозяйству»  атты топ өте жаксы жемісті көрсете білді. Топ қатарында АБФ-тің «Стандарттау және қайта өңдеу технологиясы» кафедрасының оқытушысы, техника ғылымдарының магистрі – Зарина Бауыржанқызы Түйекбаева, МШТФ-нің    «Ветеринариялық санитария» мамандығының 3 курс студенті Артем След, МШТФ-нің    «Ветеринариялық санитария» мамандығының 3 курс студенті Темур Қамышев бар.

Сараптама кеңесінің қорытындысы «Технология получения препарата на основе этномопатогенных микроорганизмов против колорадского жука» жобасы бойынша «Ауылшаруашылық» бағытында «Үздік инновациялық өнім» номинациясы жеңімпаз болып табылды.

Біз жоғарыдағы барлық жеңімпаздарды шын жүректен құттықтап, болашақта шығармашылық табыс және жеңістің тұғырынан көріне бер демекпіз.

Ғылым және жоғары оқу орнына кейігі білім беру басқармасы