Қаржы және банк ісі кафедрасының «Оқу банкі» зертханасының ашылуы

Оқу үдерісінде тәжірибеге негізделген сабақтарды көбейту жөнінде біздің ЖОО қабылданған тұжырымдамасына сәйкес «Қаржы және банк ісі» кафедрасының базасында мамандандырылған «Оқу банкі» зертханасы ашылды (№ 2 ғимарат, 108 дәрісхана).

Оқу зертханасы болашақта мамандар дайындауда тәжірибеге негізделген тәсілді жүзеге асыру үшін және кредиттік ұйымдардағы жұмыс орындарында студенттердің жеделдете бейімделуіне арналған. Нысаны бойынша лаборатория, коммерциялық банктің бөлімдерінен тұратын шағын моделі: кассалық операциялар, нақты тұлғаларды қабылдау бөлімі, заңды тұлғаларды несиелендіру бөлімі, пластикалық карталарды шығару бөлімі, сонымен қатар, жетекшінің кабинеті және VIP-қызмет ету кабинеттері бар.

Қазіргі уақытта кәсіби қызметіндегі автоматтандырылған банктік жүйесінің және ақпаратттық технологияны қолдану дағдысын өңдеу үшін сабақтарды әдістемелік қамтамасыз ету жүргізілуде.

Зертхананы одан әрі арнайы жабдықтарымен қамсыздандыру бойынша банк жетекшілерімен келіссөздер жүргізілуде.

Банктік құрылымының өкілдерімен ынтымақтастықты жалғастыру, білім алушылардың семинарлары мен вибинарларын бірлесе отырып өткізуді жүзеге асыру болып табылады.