Елбасының сұхбаты насихатталуда

2014 жылғы 1 қазан күні А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің конференц-залында Қазақстан Республикасының Президенті Н. Назарбаевтың «Ұлытау етегіндегі ой» айтылған бағыттарды насихаттауға арналған  конференция өтті.

Конференцияға оқу орнымыздың басшылары, профессорлық - оқытушылар құрамы, кафедра меңгерушілері, студенттер және жергілікті бұқаралық ақпарат өкілдерінен (облыстық «Қостанай таңы» газеті, «Костанайский новости» аймақтық газеті, «Біздің Қостанай» қалалық газеті, «Жастар ТВ» телеарнасы, «Білім жарысы» газеті, «Жас өркен – Қостанай» республикалық журналы)   60 –тан астам адам қатысты.

Бас қосуда профессор С. Қолдыбаев, белгілі ақын-жазушы, профессор А. Шаяхмет және студенттер  баяндамалар  жасады.

Конференция соңы студенттермен аға буын өкілдері арасындағы еркін пікірталаспен өрбіді.