Ақпараттық технологиялар ЖОО студенттер олимпиадасы

Алматы қаласында  ақпараттық технологиялар Халықаралық университеттiң базасында 29 қазан күні, байланыс және телекоммуникация министрлiгiмен бiрге акпараттық-коммуникациялық технологиялар  облыста студенттік жұмыс iстеулер шығармашылық және ғылыми-техникалықтар бойымен студенттердің ашық конкурс аумағында  олимпияда өттi.Ақпарттық технологиялар факультетінің 5В070400-Есептеуіш техника және бағдарламамен қамтамасыз ету мамандығының 4-курс студенттері  Илья Лим  және  Николай Шамовский «Разработка онлайн сервиса Cheapster.kz» атты жобасымен II-орынға ие болды. Іріктеу турына 97 жоба көрсетілді, олардың 20-ы финалға өтті. Олимпиадада Қазақстанның 20 жоғарғы оқу орындары қатысқанын ескере кетейік.

Олимпиада ақпараттық-коммуникациондық технологиялар бойынша  5В070400-Есептеуіш  техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету мамандығының  жеңімпаз студенттері.