"Қазақстан Республикасының Мамандандырылған бухгалтерлері" бағдарламалық курсы

2013 жылдын 23 желтоқсанында «Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасы  "Қазақстан Республикасының Мамандандырылған бухгалтерлері" бағдарламалық курсын жалғастырды. Бухгалтер басқа мамандарға ұқсамай, үлкен тәжірибелі болуы қажет және де қазіргі таңдағы аудиттың, салықтық және бухгалтерлік есеп аймағында терең білім иегері болуы қажет. Сондықтан да осы үшін "Қазақстан Республикасының Мамандандырылған бухгалтерлері" бағдарламасы құрастырылан.

Оқушылар құрамында – кәсіпорын бухгалтерлері: ЖШС «Казахдорстрой»,  ЖШС «Камкор Локомотив», ЖШС «Olzha Trade House» , «Национальный  центр  повышения квалификации  «Өрлеу» акционерлік қоғамының филиалы және де т.б.

"Бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру" туралы ҚР Заңына сай бас бухгалтер қылып, ұйымның қызықтылығын еспке ала отырып мамандандырылған бухгалтер, демек "ҚР Мамандандырылған бухгалтері"сертификаты бар адам бекітіледі.

Осы сертификатты алу үшін, келесі пәндер бойынша курстар өтіп, емтихандарды ойдағыдай тапсыру керек:
1) ҚЕХС сәйкес бухгалтерлік есеп;
2) Салық және салық салу;