Студенттік конференция өтті

2015 жылғы ақпан күні А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ-дің конференция залында «СТУДИК – как одна из форм развития студенческого самоуправления» атты ЖОО аралық студенттер конференциясы өтті.

Конференцияны «СТУДИК» халықаралық жобасының жұмыс тобы және ҚМУ-дің жоғары студенттер кеңесі ұйымдастырды.

А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ жастар бастамаларын дамыту орталығы, М. Дулатов атындағы ҚИнЭУ және ЧелМУ студенттері студенттік өзін-өзі басқаруды дамытудың проблемалары бойынша қызықты баяндамалар жасады.

ҚР ІІМ Қостанай академиясының тыңдаушылары, ҚМПИ және ҚМУ-дің жастар бастамалар орталығының студенттері конференцияға белсене ат салысты.

Конференция соңында қарар қабылданды. Студенттер ЖОО аралық студенттік ынтымақтастық Клубын ұйымдастыруға шешім қабылдады.