Университет имиджі үшін

2014 жылғы  5 қараша күні  А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ-дің жастар бастамаларын дамыту орталығының мектеп-колледж түлектерін кәсіби бейімдеу жұмыс жоспарына сәйкес, «Ахмет Ұрпақтары» пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен Қостанай облысының колледждер арасында «Қазақстан Республикасының зейнетақы реформасына» арналған облыстық пікірсайыс турнирі өтті.

Еліміздің дамуына бей-жай қарай алмайтын студенттер зейнетақы реформасының  қаншалықты  біз үшін маңызды екенін, оның бүгіні мен ертеңі жайлы өз идеяларымен бөлісті. Турнир барысында ең мықты пікір-сайысшылар топтары белгіленіп, олармен әрмен қарай жүйелі түрде кездесулер өтеді деп белгіленді. Қостанай политехникалық колледжінің басшылығы  осы турнирді ұйымдастыруға ат салысқан «Ахмет Ұрпақтары» пікірсайыс клубына ерекше  алғыс блдірді.