ИСЛАМ ЖӘНЕ ТЕРРОРИЗМ

2014 жылдың 3-қарашасында 1030 207 аудиторияда философия кафедрасының аға оқытушысы, діни зерттеулер орталығының және ақпараттық-насихаттау тобының мүшесі О.К.Кабул тарих және кұқық факультетінің 1 курс студенттерімен «Ислам және терроризм» атты профилактикалық әңгімелесу өткізді. Осы тақырып бойынша келесі сұрақтар қарастырылды: Ислам түсінігі, ағымдарына, ислам бейбітшілік дін, ислам терроризмге еш қатысы жоқ екендігіне көз жеткізілді, Қазақстандағы ислам діні және бостандығы туралы сөз болды.

О.К.Кабул: «Студент жастар ислам дінін терең білді, оның терроризмге қатысы жоқ екеніне көз жеткіздік. Қазақстандағы діни бостандық өз деңгейінде екендігін ешқандай кемісті жоқ екендігін көз жеткіздік» - деп қорытындады.