«Қаржы және банк ісі» кафедрасы бос орындар Жәрмеңкесінде

2014 жылы 23 қазан А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ №2 корпусында облыстық бос жұмыс орындар жәрмеңкесі өтті. «Қаржы» мамандығының 3 және 4 курс студенттерінің Қостанай қаласының коммерциялық банк өкілдерімен кездесуге мүмкіндіктері болды.

Бос жұмыс орындар жәрмеңкесі өту барысында «Университет –Түлек-Ұйым» үш жақты келісім шарт жасалынды. Кәсіпорыннан «Аяп С.Ж.» директордың орынбасары Қайдаров К.К. келісі шартқа қол қойылды. 5В050900- Қаржы мамандығының күндізгі оқу бөлімінің 3 курс студенті Жанпейсованы Е.С. жұмысқа орналастыруды кәсіпорын өз міндетіне алды.

Сонымен қатар бұл күні осы мамандық бойынша әр түрлі жылдағы түлектер шықырылып, факультет және кафедра басшылығымен кездесіп, студенттердің оқу және ғылыми жетістіктерін көріп, одан әрі келешек ынтымақтастықты жалғастыруды талқылады.