«Парасатты жастар» атты студенттік бизнес-жобалары байқауы

2014 жылы 4 желтоқсанда ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультетінде  «Парасатты жастар» атты студенттік бизнес-жобалары байқауының бірінші кезеңі өтткізілді. Байқауға 2-4 курстардың студенттері қатысты. Байқау достық жағдайында өтті, студенттер ұсынылған бизнес-жобалардың тақырыптары белсенді түрде талқыланды. Студенттер дайындықтың жоғары деңгейін көрсетті. Қызықты және өзектілік идеялар ұсынылды.

Конкурстық комиссияның шешімі бойынша ең жақсы  бизнес-жобалар келесі студенттердің жұмыстары болып табылды:

1 Байкенов Р., Алимжанова А. Жоба тақырыбы: «Студенттік ветеринарлық-санитарлық қатарды ұйымдастыру».

Ғылыми жетекшілері - в.ғ.к. Аубакиров М.Ж., в.ғ.к, доцент Байкенов М.Т., в.ғ.м. Рагатова А.Ж.

2 Мадиев Д., Сагандыкова З. Жоба тақырыбы: «Баспанасыз иттер мен мысықтардың баспаның ұйымды ұйымдастыру».

Ғылыми жетекшісі - в.ғ.д., профессор Тегза А.А.

3 След А. Жоба тақырыбы: «Ауылшаруашылық дақылдың зияндықтарымен күресуге арналған биологиялық әдісі».

Ғылыми жетекшісі – в.ғ.к., доцент Туякова Р.К.