Лекция в рамках практико-ориентированного обучения по теме "Материальные ресурсы"

Экономика құжырасында 23 желтоқсан 2014 жылы «Материалдық  ресурстар» тақырыбында ЖШС «Азимут» директоры Хаданович Валентин Васильевич, т.ғ.к., доцент 5В050600-экономика  және 5В050100-МЖБ   мамандық студенттеріне дәріс оқиды. Дәріс сабағына деканның оқу жөніндегі орынбасары Баранова Н.А.,  құжыра меңгерушісі Горелов А.Н. және сабақтан бос барлық құжыра оқытушылары қатысты.

Студенттер өзінде қалыптасқан жаңашыл кәсіпорындардың табысы мен шығындарын қалыптастыру бойынша ақпаратқа  ерекше көңіл бөлді.

Хаданович Валентин Васильевич     қазіргі заманғы көп векторлы экономикалық кеңістікте кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын ерекшеліктерін толығымен ашып сипаттап берді.

Сабақ соңында студенттер мен оқытушылар дәріс оқушы В.В.Хадановичпен бірге суретке түсті.