Менің отбасым мемлекет тарихында

2015 жылдың 5-ші ақпанында А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-ң "Білім оралығы" информациялық білім беру орталығында ҰОС-ң 70 жылдығына арналған облыстық жастар арасында «Менің отбасым мемлекет тарихында» атты фотоконкурсқа дөңгелек үстел құрылды.

Жиынға Қостанай облысының «Нұр Отан» партиясы филиалының жетекшісі Сакенов Абылайхан Мубаракұлы, қалалық әкімшіліктің пресса қызметкері Савченко Николай Николаевич, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ білімгерлері қатысты.

Сакенов А. М. қатысушыларға отбасы институтының, оның құрылуының және де тек отбасы негізінің ғана емес, рухани-социалдық құндылығының маңыздылығы жайында айтып кетті.

Дөңгелек үстел ВжМШТФ деканы және Қостанай облысы «Нұр Отан» партисы филиалының қолдауымен орындалды.

Модераторлары: ВжМШТФ деканы Тегза А.А., тәрбие ісі жөніндегі деканның орынбасары Байменов Б.М.