Облыстық жастар Форумы

2014 жылғы 9 желтоқсан күні А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ-дің конференц залында сыбайлас жемқорлық әрекеттері тақырыбында облыстық жастар Форумы өтті.

Форумда студенттер жастар бірлестігі және «Нұр Отан» партиясы өкілдерімен бірлесіп сыбайлас жемқорлық әрекеттерінің мәселелерін талқылады.

Қазіргі таңда біздің университетте сыбайлас жемқорлыққа қарсы студенттер активі белсенді жұмыс жасайды. Соның бір дәлелі ретінде кейінгі жастарға сабақ беретін, бүгінгі форумды айтуға болады.

Әрбір жыл сайын жемқорлық мәселесі өзекті болып келеді. Үкімет бұл мәселенің шешу жолдарын, онымен күресудің жаңа әдістерін ойлап табуда. Бүгіндері мемлекет сыбайлас жемқорлық бағдарламасына байланысты жастар бірлестігін, студенттік белсенділерді қолдап келеді.