«Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасының тәжірибеге-бағытталған сабақтары

«Бухгалтерлік есеп және аудит» кафедрасы Қостанай облысының: ТОО «Аудит-Консалтинг LTD», ТОО «Аудиторская компания «ЕСЕПАУДИТ»», ТОО «Аудиторская компания Кенесаудит», ТОО «Салык-Комек», ТОО «Аудит-Мечта» аудиторлық және консалтингтік компанияларының базаларында тәжірибеге-бағытталған сабақтарды өткізу мақсатында кафедра филиалдарын ашу туралы келісім-шарттар жасалды.

«Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студенттері Қостанай облысы Аудиторлар Ассоциаация Өкілдігінің директоры  Мусабекова  Шарбану Адылгазыновнамен (ТОО «Аудит-Консалтинг LTD) кездесті.

Мусабекова, университет тұлегінің шынайы жұмысқа тұру мүмкіндігі болу үшін оқу үрдісінің тәжірибеге-бағытталған құрамын күшейту қажет екені  заманауи еңбек нарығының талабы болып тұрғанын растады.

Студенттер тәжірибеге-бағытталған сабақтардың өндірісте өту ерекшеліктерімен таныстырылып, кафедра филиалдарына 4-6 адамнан тұратын 5 топқа бөлінді.  Сабақтар 3 кредитті «Салықтық міндеттер бойынша есеп және есеп беру» пәні бойынша жүргізіледі.

Сабақтардың мақсаты – бухгалтерлік (салықтық) есептерді тексеріп, олаға талдау жасай алатын, шаруашылық субъектінің түрлі құрылымдарымен салық міндеттері бойынша байланысымен шаруашылық операцияларын  бірдейлестіре алатын жоғары білікті мамандар дайындау.