А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультетінің студенттер мен ветеринарлық дәрігерлердің семинары

«Зиянсыз мал шаруашылығы өнімдерінің потенциалын ұлғайту және ауыл шаруашылық  малдарының сау мал басын қалай өсіруге болады» тақырыбында 2014 жылдың  11 желтоқсанда №2 ғимараттың акт залында семинар өтті.

Семинарға  Қостанай облысының ветеринарлық дәрігерлері,ВжМШТ профессорлық-оқытушылық ұжымы , докторанттар, магистранттар және 4-5 курс студенттері қатысты.Осы аталған семинар ВжМШӨТ факультетінің деканы және РҚБ «Қазақстандық  ветеринарлық палата» бастамасы бойынша өтті.

Баяндамаларымен сөз сөйлегендер:

1. Профессор Гершун В. И. – Мал шаруашылығы кәсіпорындарында ветеринарлық-санитарлық режімін оңтайландыру- мал ауруларының алдын алу негізінде.

2. Профессор Пионтовский В. И. – Туберкулез және күресу жолдары.

3. Профессор Мустафин М. Т. – Ауылшаруашылық жануарларының бруцеллезының спецификалық алдын алу.

Ұйымдастырушылар: ВжМШТ факультетінің деканы Байкенов М. Т., профессор Пионтовский  В. И., профессор Мустафин М. К.