Экономикалық факультеттің студенттері «Ақша» тақырыбындағы халықаралық Инетернет-Чемпионатқа қатысты

2014 жылы 4 желтоқсанда экономика факультетінің студенттері (5В050900-Қаржы мамандығы) «Ақша» тақырыбындағы халықаралық Интернет – Чемпионатқа қатысты, чемпионаттың мақсаты ЕАЭО, ТМД қазіргі халықаралық-қаржыгердің біліктілік стандартың қалыптыстыру болып табылады.

Интернет-Чемпионат топтардағы қатысушылар арасындағы сайыс түрінде жүргізілді, әр бір қатысушы интер желісінің көмегімен ұйымдастырушылардың бағдарламасындағы сұрақтарға жауап берді (топтық тест). Чемпионатқа Евразиялық экономикалық одақтың 4 мемлекетінің жоғарғы оқу орындарынан және кредиттік ұйымдардан 57 топ қатысты: Белоруссия, Казахстан, Рессей және Армения.

«Ақша» тақырыбындағы халықаралық Интернет-Чемпионаттың ұйымдастырушысы Рессейдегі банкттік тестерді, банк ісі бойынша электронды курстарды және қаржы саласында біліктіліктің кәсіби стандартарын дайындаушы «ВЭП» агенттігі болды. Интернет-Чемпионатты ұйымдастырушылар өз алдына үлкен мақсат қойды – Чемпионатқа қатысушылармен бірге біздің еліміздің қазіргі және жоспардағы халықаралық қарым-қатынас туралы әр қашан хабардар болу және достастық аясында өз бизнесін кеңейту және  жүргізу үшін қаржылық кәсіпорындарға қажет білімнің маңызды салаларын көрсету, сонымен қатар университтерге болашақ қаржыгерлерді дайындау үшін көмектесу.