ZhasCamp Халықаралық жастар конференциясы

«Есеп және аудит»  мамандығының 4 курс студенті  Тагленова Меруерт  Алматы қаласында өткен  ZhasCamp Халықаралық жастар конференциясы аймағында, әлеуметтік жобалар  ұсынылған   Project Market конкурсына қатысып жеңіске жетті  және Сорос Қорынан «1+1» жобасын жүзеге асыру үшін қаржыландыру алды.

25-26 қазан айының 2014 жылында Алматы қаласында Сулейман Демирель атындағы университетте  ZhasCamp  конференциясы откізілді, онда 5 жыл бойы жастарды жинап, барлық Қазақстаннан және де азаматық қалаулары бар, мәдениет және интернет бизнес бойынша эксперттерді жинады.

ZhasCamp – тәуелсіз жастар орны, ол жастарға қысылымсыз өз ой пікірлерін айтып білдіруге мүмкіндік беретін орын,мамандардан нақты үкімдер алады,  және де бірге идеялар мен жобаларды жетілдіру, 2010 жылдан бастап жыл сайын өткізіледі.

Мерекені ұйымдастырушылар – Қазақстанның Жастар ақпараттық қызметі, генералды партнерлары: Фонд Сорос-Казахстан, Центр ОБСЕ Астанада және Фонд ат. Фридриха Эберта Казақстанда. Партнерлер: ЖШС Кар-Тел бренд Beeline, компания МАРС Казақстан, RG-Brands бренд Asu, Lipton и Grizly, жәнеде Microsoft Kazakhstan. Басты медиа партнер: портал Face to face.