А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ-де БСҚТҚА-нің сыртқы аудиті

2014 жылғы 27-29 наурыз аралығында А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінде білім сапасын қамсыздандыру тәуелсіз қазақстандық агенттігінің институционалды аккредиттеу шеңберіндегі сыртқы аудит өткізу бойынша сараптама тобының комиссиясы жұмыс істеді.

ЖОО жұмысының сапасы бағалаумен қатар «Филология», «Шетел филологиясы» және «Аударма ісі» мамандықтарының білім беру бағдарламаларының БСҚТҚА-нің стандарттары мен критерйлеріне сәйкестігін тану мақсатында жұмыс істелді.

Естеріңізге сала кетейік, аккредиттеу үш кезеңнен тұрады: өзін-өзі бағалау (ішкі бағалау), сараптау тобының сыртқы бағалауы және Аккредиттеу кеңесінің шешім қабылдауы.

Біз бірінші және екінші кезеңдерден  сәтті өттік. Енді Аккредиттеу кеңесінің шешімін күтеміз.