Экономика факультетінің бакалавриат және магистратураның білім бағдарламаларын халықаралық аккредитациялау

13 мен 14 қазан аралығында А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-да экономика мамандықтарының білім бағдарламаларының аранайы аккредитациясы өтеді.13 қазанда университет басшылығымен кездесу болып, сонымен қатар оқытушылар және  студенттермен бірге әңгіме жүргізілді. Содан соң эксперт тобының мүшелері «Сұнқар» спорт кешенін де барды. Соңында экономика факультетінде экскурсия жүргізілді. 14 қазанда түлектер мен жұмыс берушілер, білім сапасын қамтамасыз ету бөлімінің және білім қадағалау бөлімінің өкілдерімен кездесу өтеді.

Экономика факультетінің бакалавриат және магистратура білім бағдарламаларын аккредитациялау Немістік ACQUIN аккредитациялау агенттігімен жүргізіледі.