Бүгін қысқы көпсайыстан тағы медальдардың екі жинақтамасы таласқа түсті

Шаңғы сайысы қысқы көпсайыстың ең әсерлі түрі болып табылады. Бүгінгі жарыс та өзінің әсерлілігімен есте қалды. Қыздарға ұйымдастырушылармен қашықтығы  -  5 шақырым, жігіттерге  - 10 шақырым жол дайындалған еді. Бірақ, бұл қашықтыққа барлық қатысушылардың тісі бата бермеді. Сүрінгендер болды.

Үш күндік топтық жарыстың нәтижесі төмендегідей: қыздар арасында 1 орынды Қостанай мемлекеттік институтының студенттері иеленсе, 2 және 3 орындарды М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті мен Е.Букетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті қанжығасына байлады. Жігіттер арасында 1 орынды А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті иеленсе, 2 және 3 орындарда М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті мен Қостанай мемлекеттік институтының студенттері жеңіс тұғырынан көрінді. Бүгін қысқы көпсайыс жеңімпаздары медаль және мақтау қағаздарымен марапатталып, сайыс қорытындыланды. Жеңімпаздарды құттықтаймыз!