Футзалдан қыздар турнирі қыза түсті

Қазақстан Республикасының  ЖОО арасындағы V қысқы универсияда жалғасын табуда. 4 наурызда футзалдан ҚарМУ (Қараганды) және Қыздар педагогикалық университетінің (Алматы)  командалары жарысқа түсті. 10:1 есебімен қарағандылықтар жеңіс тұғырына нық тұрды.

ҚазАТУ (Астана) және Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ (Алматы) өкілдерінің арасында тартысты жарыс өтті. Жанкүйерлер астаналық қыздарға белсенді қолдау көрсетті. Арқаланған астаналықтар 2:1 есебімен жеңіске жетті. ҚМПИ (Қостанай), қостанайлық футболшы қыздар мен алматылық (Қаз ҰМУ) қыздар арасындағы жарыс та өте тартымды өтті. Қыздар барлық мүмкіндіктерін пайдалануға тырысты. Қостанайлық қыздар 6:1 есебімен жеңіске жетті.

3:0! Бұл- ҚазҰТУ (Алматы) және ҚМУ (Костанай) командаларының нәтижесі. Ойын өте қызықты өтті. Ойын алаңында оңтүстік қыздары басымырақ өнер көрсетті.

Қыздар арасындағы мини футболдың үш күндік  нәтижесі осындай.