string(26) "2024-03-29 19:41:24.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

Сенат депутатымен кездесу

Бүгін А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінде ҚР Парламенті Сенатының депутаты Волков Владимир Васильевичпен кездесу өтті. Кездесу барысында жуырда өтетін референдум, оның халық, мемлекет үшін маңыздылығы сөз болды.

Іс-шараға университеттің қызметкерлері мен профессорлық-оқытушылық құрамы, заңгерлер, саясаттанушылар, тарихшылар мен философтар, студенттік парламент өкілдері, университеттің белсенді студенттері қатысты. Владимир Васильевич Қазақстан Республикасының Конституциясына енгізілетін барлық өзгерістер туралы егжей-тегжейлі айтып, референдумның демократиялық қоғамды дамытудың жаңа кезеңі және Жаңа Қазақстанды құрудың қажетті шарты ретіндегі маңыздылығын атап өтті.

Сондай-ақ заңгерлер мен саясаттанушылар Конституцияны жетілдіру, еліміздің табысты саяси, әлеуметтік-экономикалық және мәдени дамуы туралы баяндамалар жасады.

Конференция соңында баяндамашылар көпшілікті алдағы референдумға белсенді қатысуға шақырды.