string(26) "2024-03-29 13:29:10.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

16.00.00-Ветеринария мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын беру үшін

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы №128 бұйрығымен бекітілген Ғылыми атақтарды (қауымдастырылған профессор, (доцент), профессор)  беру ережесіне сәйкес, Қазақстан Республикасы білім министрлігінің 2021 жылдың 7 шілдесі №320 бұйрығымен  өзгертіліп толықтырылуы бойынша, Қазақстан Республикасы  Ғылым және жоғары білім министрлігінің «А.Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті», қолданбалы биотехнология ҒЗИ сынақ орталығының меңгерушісі, В. Двуреченский атындағы АШИ, ветеринариялық санитария кафедрасының қауымдастырылған профессорының м.а. (қоса атқаратын жұмыс), ветеринария ғылымдарының кандидаты Чужебаева Гульжаган Джамбуловна 16.00.00 – Ветеринария мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор (доцент)  ғылыми атағын алу үшін ғылыми еңбектерінің тізімі мен анықтамасын орналастырады.

Халықаралық рецензияланған басылымдардағы жарияланымдар тізімі

Қауымдастырылған профессор ғылыми атағын алуға үміткер туралы анықтама

Ғылыми еңбектер тізімі