string(26) "2024-04-16 13:02:42.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

Академик Ш.Есенов атындағы шәкіртақы 2022

Академик Шахмардан Есенов атындағы  ғылыми білім беру қоры 27 000 теңгеден тұратын 20 студенттік шәкіртақы байқауын жариялайды.

Бaғдaрлaмa қатысушылары: қазақстандық университеттерде жаратылыстану-ғылыми, техникалық, медициналық және ІТ мамандықтары бойынша бакалавриаттың 2-3 курс және магистратура мен интернатуранын 1-курс студенттері 18 жасқа толғaн Қазақстан азаматтары.

Гранттар саны: 20

Ш. Есенов aтындағы шәкіртақы Байкауына қатысу үшiн үмiткер:

Қордың yessenovfoundation.org сайтында онлайн-өтінімді толтыруы және келесі құжаттарды ұсынуы қажет...

Міндетті кужаттар:

1. Жеке куәлік кeшiрмесi;
  2. Қазіргі әлемде кәсіпқой маман болу онай ма? Бұған не кедергі келтiредi және не ықпал етедi?» атты тақырыпқа эссе/уәждемелік хат. (Microsoft Word форматында);
  3. Транскрипт (орта балл 3,0 кем емес);
  4. Бакалавриатты бітіргені туралы диплом (магистратура мен интернатура студенттерi үшiн).

Қосымша құжаттар:

*Қормен сертификаттардың шектеулi саны каралады. Iзденушi жетістіктерін барынша жақсы жағынан көрсететін сертификаттарын өз бетінше ipiкmen алуы қажет.

Өтінімдер қордың yessenovfoundation.org сайтында 2022 жылдың 24 каңтары мен 25 ақпаны аралығында қабылданады.

Өтінімді қабылдау 2022 ж. 25 ақпанда Нұр-Сұлтан қ. уақыты бойынша (GMT+6) сaғaт 15:00 аяқталады.

Барлық өтінімдер қордың yessenovfoundation.org сайтында толтырылады.

Академик Шахмардан Есеноватың гылыми білім беру корынын шэюртакылык байкауынын ЕРЕЖЕСI