string(26) "2024-03-29 15:10:21.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

Педагог-психологтарға арналған республикалық дөңгелек үстел

Жақында А.Байтұрсынов атындағы ҚӨУ-нің Педагогика және психология кафедрасы ҚР БҒМ-нің «Бала жылы» аясында жоспарлаған және білім алушыларды психологиялық-педагогикалық қолдаудың тиімділігін арттыруға бағытталған аймақтық іс-шаралар циклының аясында «Кәмелетке толмағандар арасында аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алудың заманауи технологиялары мен форматтары» атты дөңгелек үстел өткізді.

Аралас форматта өткен шараға өңір мектептерінің педагог-психологтары, 7М01101-Педагогика және психология білім беру бағдарламасының магистранттары, оқытушылар мен шақырылған сарапшылар қатысты.

Дөңгелек үстел барысында кәмелетке толмағандардың деструктивті мінез-құлқының алдын алу мәселелері талқыланды. Баяндамашылар деструктивті мінез-құлықты диагностикалау және психологиялық түзету мәселелерін қозғады, дағдарыс жағдайларында оқушыларды қолдау бойынша педагог-психологтардың жұмыс тәжірибесін қорытындылады, сондай-ақ жасөспірімдердің тұлғааралық қақтығысын алдын алудың авторлық бағдарламасы ұсынылды. Баяндамалар тың ақпараттарға, ұтымды ұсыныстарға толы болды.

Дөңгелек үстелге қатысқан сарапшылар: Қостанай облыстық психикалық денсаулық орталығының психологиялық қызметінің меңгерушісі Галина Абдурашитовна Ислямоваға, «Эмпатия» психологиялық орталығының және кафедра филиалының басшысы Гаухар Молдабековна Молдахметоваға кафедра оқытушылары ерекше алғысын білдіреді.

Дөңгелек үстелдің сілтемесі: