string(26) "2024-04-19 09:17:48.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

Жаңа кафедра филиалдары мен практика базалары ашылды

2022 жылдың сәуір айынан бастап «Эмпатия» психологиялық орталығының, Қостанай қаласы білім бөлімінің №1 мектеп-лицейінің базасында Педагогика және психология кафедрасының филиалдары ашылды, сондай-ақ «Қостанай облысы психологтарының қауымдастығымен» өндірістік тәжірибені ұйымдастыру бойынша келісім-шарт жасалды.

Филиалдар мен практика базаларының көмегімен бакалавриат және магистратура деңгейіндегі болашақ педагог-психологтарды ЖОО-да оқыту тәжірибеге бағытталады.

Ынтымақтастықтың басым бағыттары:

- Арт-терапия, гипнотерапия, МАК-терапия, когнитивті-мінез-құлық терапиясының практикалық дағдыларын дамыту;

- жасөспірімдердің аутодеструктивті мінез-құлқының алдын алу, буллинг, агрессивті мінез-құлықпен жұмыс істеу, сондай-ақ бала-ата-ана қарым-қатынасына, жеке проблемаларына психологиялық кеңес беру дағдыларын жетілдіру;

- қоғамның талабы, волонтерлік жобалар бойынша психологиялық-педагогикалық және әлеуметтік-психологиялық зерттеулерді ұйымдастыру және өткізу;

- оқу пәндері бойынша практикалық сабақтар өткізу («Білім беру жүйесіндегі практикалық психология», «Мектептік және отбасылық медиация», «Арт-терапия», «Конфликтология» және т.б.).

Педагогика және психология кафедрасының филиалдары мен практика базаларының негізінде «Педагогика және психология» білім беру бағдарламасының студенттері мен магистранттарының эксперименттік-зерттеу жобаларын әзірлеу жоспарлануда.

«Эмпатия» психологиялық орталығы, «Қостанай облысы психологтарының қауымдастығы», Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының басшылары мен қызметкерлері және басқа да стейкхолдерлер Педагогика және психология ББ-ның студенттерін мамандыққа баулуға қатысады.

Молдахметова Гаухар Молдабековнаға, Калюжная Юлия Амантаевнаға, Сюндикова Данагүл Жаппасбаевнаға ынтымақтастық үшін Педагогика және психология кафедрасы алғыстарын білдіреді!