string(26) "2024-03-29 19:38:53.000000"
  string(9) "Asia/Omsk"

«Зоотехнияның заманауи мәселелері» V халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

Құрметті әріптестер! А. Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университеті және мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы кафедрасы Сіздерді ауыл шаруашылығы ғылымдарының докторы, профессор Мүслімов Бақытжан Мүслімұлын еске алуға арналған «Зоотехнияның заманауи мәселелері» V Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуға шақырады.

Конференция 2022 жылдың 8 желотқсанда оф-лайн (Қостанай қаласы, Абай көшесі, 28/1 Smart орталық ғимараты) және ZOOM платформасында (сәйкестендіргіш пен код қатысушыларға қосымша хабарланатын болады) өтеді. Конференцияның басталуы сағат 10.00. Секциялардағы жұмыстың басталуы сағат 11.30.

Конференция жұмысына қатысу үшін 2022 жылдың 1 желтоқсанға дейін ұйымдастыру комитетіне өтінішті, мақаланың мәтінін жіберу керек.

АҚПАРАТТЫҚ ШАҚЫРУ ХАТЫ